Kontakt

Email:

info@beleca.eu

Telefónne číslo:

+421 903 415 488

Adresa:

Cron Systems s.r.o.
Višňové 729
013 23 Višňové pri Žiline

Fakturačné údaje:

IČO: 46377778

Vitajte vo svete krásy Beleca!

Sme radi, že vás vaša snaha dozvedieť sa o nás viac, pritiahla na našu webovú stránku.

Našim cieľom je predstaviť internetový obchod Beleca ako komplexný, neustále sa rozvíjajúci vesmír krásy. Nájdete tu výber skvelých značiek dermo a nutri kozmetiky a oboznámite sa s ponukou účinných receptúr založených na tých najlepších prírodných prísadách. Ponúkaný sortiment je cenovo dostupný a skutočne pre každého – bez ohľadu na vek, pohlavie, s dôrazom na špecifické potreby každého klienta.

V Beleca vám odhodlane prinášame tie najlepšie novinky z kozmetického priemyslu. Spočiatku to bola pre nás výzva. Predsa len na internete nie sme sami a vieme, že pre bežného človeka je niekedy ťažké orientovať sa v spleti mnohých ponúk.

Sme za transparentný kozmetický trh. Chceme, aby si klienti mohli vybrať spoľahlivé produkty s istotou a bez váhania. Produkty, ktoré sú preukázateľne účinné a vedecky podložené. Našou vášňou je prinášať radosť objavovaním krásy v kozmetickom priemysle. Klientelu chceme zaujať nielen kvalitou a dizajnom prezentovaných výrobkov, ale aj osobnými skúsenosťami s ich používaním. To znamená, že predávame produkty, ktoré sme sami otestovali a sme s nimi spokojní.

Veríme v inovácie a neustály vývoj. Preto ponúkame účinné a spoľahlivé produkty, ktoré vyživia a zvýraznia vašu prirodzenú krásu.
Spoliehame sa na podporu a lojalitu našich zákazníkov. Všetky naše objednávky sú ručne balené a odosielané s láskou.
Ďakujeme, že podporujete našu prácu, s ktorou máme veľké ciele.

Napíšte nám

15 + 4 =

FAQ

Ako môžem zadať objednávku?

Nakupovať môžete prostredníctvom tejto webovej stránky, alebo si objednať telefonicky na čísle +421 903 415 488, ( aj sms alebo Whatsapp), emailom na info@beleca.eu, alebo cez facebookovú stránku Beleca – Beauty & Body formou správy.

Máte aj kamenné predajne?

Nie, kamenné predajne nemáme, naše výrobky si môžete zakúpiť len prostredníctvom našej webovej stránky.

Prečo mi neprišiel potvrdzujúci email o objednávke?
Potvrdenie o prijatí objednávky generuje automat a odosiela na emailovú adresu, ktorú ste zadali pri vyplňovaní formulára. Ak ste zadali chybnú adresu, email nebolo možné doručiť. Tiež odporúčame skontrolovať záložku s nevyžiadanou poštou. V každom prípade nás môžete kontaktovať a my vám ochotne potvrdíme, či objednávku evidujeme.
Ako môžem odstúpiť od zmluvy?
Ak si prajete odstúpiť od zmluvy, máte na to nárok do 14 dní od prevzatia zásielky. Oznámte nám emailom svoje rozhodnutie a my vám zadáme všetky inštrukcie, ako máte postupovať. Náklady spojené s vrátením tovaru na našu adresu znáša klient. Neposielajte zásielku na dobierku, nebude prevzatá. Nezabudnite, že tovar musí byť nepoužitý, v originálnom balení, schopný ďalšieho predaja.
Ako môžem tovar reklamovať?

Pri balení kladieme dôraz na tovar, ktorý vkladáme do zásielok. Každý produkt vizuálne kontrolujeme, či je naozaj obsahom balenia to, čo si klient u nás objednal. Ale samozrejme, môže sa stať, že po otvorení zistíte, že tovar má vadu, ktorá vznikla počas výrobného procesu. Bezodkladne nás vtedy kontaktujte a my nájdeme ten najvhodnejší spôsob, ako daný problém vyriešiť. Spokojnosť našich zákazníkov je pre nás prvoradá. Reklamácie prijímame elektronicky emailom na info@beleca.eu alebo telefonicky na čísle +421 903 415 488. 

Čo ak produkt nesplní moje očakávania, vrátite mi peniaze?
Všetky výrobky, ktoré predávame, sú hypoalergénne a dermatologicky testované. Bohužiaľ, za použité produkty alebo otvorené balenia vám peniaze nevrátime.
Vlastním kozmetický salón, môžem s vami spolupracovať?

Určite áno! Teší nás váš záujem o naše výrobky, preto budeme veľmi radi, ak sa nám ozvete s návrhom spolupráce. Viac informácii nájdete na stránke „Pre salóny“.

Môžem zmeniť adresu doručenia?

Pravdaže. Zatelefonujte, alebo napíšte nám email a my objednávku manuálne upravíme. Odporúčame urobiť tak čo najskôr, nakoľko všetky objednávky vybavujeme prioritne. 

Koľko mám času na zaplatenie objednávky?

Objednávku môžete zaplatiť do 7 dní. Ak platbu nevykonáte, objednávka bude stornovaná.

Ponúkate aj vzorky výrobkov?
Závisí to od konkrétneho produktu a dostupnosti na sklade.
Ponúkate stálym zákazníkom vernostné zľavy?
Vážime si našich stálych zákazníkov, preto radi ponúkneme zľavu. Stačí nás kontaktovať emailom.
Aké máte dostupné metódy doručenia?
Doručenie realizujeme kuriérskou spoločnosťou GLS. Na vyžiadanie môžeme balík odoslať aj inou doručovacou metódou.
Koľko stojí poštovné?

Poštovné si neúčtujeme. Doručenie máte zadarmo.

Je možný aj osobný odber?
Iba vo výnimočných prípadoch a po predchádzajúcej platbe vopred na náš účet. Pre viac informácii sa s nami skontaktujte.
Loading...